Tefra – palety Poznań

Tefra skup palet Poznań to firma rodzinna, która została założona w 1993 roku. Domeną Tefry jest sprzedaż palet Poznań oraz ich skup. Ćwierć wieku na rynku palet umożliwiło firmie zdobycie odpowiedniego doświadczenia, a także wyrobienie marki oraz naukę odpowiedniej elastyczności, która jest niezbędna podczas kontaktów z klientami oraz dostosowywaniu się do ich wymogów.

Firma Tefra prócz skupu i sprzedaży palet, specjalizuje się w naprawie palety jednorazowych oraz przemysłowych.

Tefra Poznań posiada mnóstwo kontaktów z firmami polskimi i zagranicznymi. Świadczy to o profesjonalizmie, wysokiej randze marki oraz o szerokich perspektywach, które posiadają właściciele i pracownicy. Dzięki kontaktom w Unii Europejskiej, Tefra może liczyć na wielu nowych klientów.

Dotychczas, poznańskiej firmie zajmującej się skupem i sprzedażą palet, zaufało wielu dużych graczy na rynku – DPD, Komputronik, Tesco, Raben, Nivea czy Lidl. Ta, o wiele dłuższa lista, to doskonały dowód na rzetelność Tefry.

Sprzedaż palet Poznań

Firma Tefra posiada bardzo szeroką ofertę palet dostępnych do sprzedaży. Głównie są to palety przemysłowe, drewniane, palety jednorazowe oraz bardzo popularne i często wykorzystywane, europalety. Przemysłowe palety dzieli się na dwa rodzaje: lekkie oraz grube.

Oba rodzaje posiadają identyczne wymiary, jednak różnią się udźwigiem. Paleta przemysłowa gruba to idealny sposób na transport wózkiem widłowym. Może pochwalić się całkiem pokaźną granicą udźwigu – 1500 kg. Jej siostrzana paleta, paleta przemysłowa cienka może udźwignąć jedynie 800 kg.

Palety jednorazowe, oferowane przez skup palet Poznań, również dzielą się na grube oraz lekkie. Wymiary palet jednorazowych wynoszą 1200 x 800 mm, jednak ich udźwig nie powala na kolana – wynosi zaledwie 1000 kg.

W całkiem pokaźnej ofercie Tefra sprzedaż palet Poznań znaleźć można palety drewniane. Najpopularniejszą z nich jest paleta chemiczna, która posiada wymiary 1000 x 1200 mm. Najczęściej stosuje się ją do składowania towarów o dużych gabarytach, a nawet do ich przewożenia. Sprawdza się tam, gdzie rzadko kiedy można użyć europaletę.

Europalety od firmy Tefra skup palet Poznań to najwyższej jakości EUR PAL. Posiadają certyfikat IPPC nadawany przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu, który zaświadcza, że produkty został wykonany zgodnie z wszelkimi, przyjętymi przez Unię Europejską normami.

Europalety mają wymiary 1200 x 800 mm, ważą około 25 kg i udźwigną ładunek o łącznej wadze 1500 kg, a dodatkowym ich atutem jest fakt, że spełniają wymogi Międzynarodowego Związku Kolejowego.

Dodatkowo firma Tefra sprzedaje płyty wiórowe, których grubość sięga 1,8 cm, a ich wymiary to 78 x 118 mm. Do Tefry można zgłosić się również, jeżeli potrzebna jest drewniana półpaleta bądź dekiel drewniany, zwany również pokrywą paletową.

Cała oferta dostępna jest na stronie: https://www.tefra.com.pl/ Warto zajrzeć i dowiedzieć się więcej.