Płytki ceramiczne – modne formaty i wzory z Hiszpanii

Moda zmienia się niezwykle szybko. W świecie płytek nowości pojawiają się powoli, stając się trendami nie tylko na jeden sezon. Dzięki temu płytki hiszpańskie bądź włoskie, które w Polsce zyskują coraz większą popularność, mają coraz większe zainteresowanie.

Świat płytek zwykle był uporządkowany kwadratami i prostokątami. Teraz najmodniejszym kształtem są heksagony, przypominające plastry miodu, które niezwykle potrafią wyznaczyć mocne granice między różnymi płaszczyznami.

Wielkoformatowe płytki hiszpańskie w Poznaniu

Najgorętszy temat to coraz większe formaty płytek ceramicznych, nie tylko stosowanych w dużych powierzchniach. W małej łazience również znajdziemy piękne wykończenia z wielkoformatowych płytek ceramicznych. Nowe technologie wytwarzania umożliwiają tworzenie płyt o imponujących rozmiarach.

Sposób wykończenia płyt też się zmienił, dzięki czemu coraz bardziej przypominają naturalne materiały. Przykładem są płytki łazienkowe imitujące drewno, które nie dość, że są trwalsze to nie wymagają tak dużej opieki jak drewno i łatwiej się je utrzymuje w dobrym stanie przy podwyższonej wilgotności w łazienkach.

Gdzie znaleźć dobre jakościowo płytki hiszpańskie w Poznaniu?

Interesujące kolekcje znajdują się na http://www.paste-group.pl/nasza-oferta. Tam znajdziemy płytki hiszpańskie najlepszych producentów, odznaczające się świetną jakością oraz trwałością. Możliwość wyboru interesujących nas wzorów to tyko kilka kliknięć, a potem zaczynamy tworzyć w naszych wnętrzach idealne wykończenia.